آژانس تبلیغاتی اُرنا

اُرنا یعنی چه؟

خیلی‎ها از ما می پرسند، “اُرنا” یعنی چه؟ ارنا به معنی درخت کاج است. درختی همیشه سبز و استوار که در شرایط مختلف محیط، خود را وفق می دهد و در تلاطم فصول خواب نمی رود.

اُرنا از کجا شروع شد؟

ما از سال ۱۳۸۸ کار خودمون رو شروع کردیم و ما می خواستیم از علوم گرافیک و بازاریابی استفاده کنیم و تبلیغاتی رو خلق کنیم که هم خلاقانه باشند و هم علمی.

اینطوری شد که کم کم شرکت ما شکل گرفت و بزرگ شد و الان همون شور شوقی رو داریم که روزهای اول کاریمون داشتیم. با بزرگتر شدن و پخته تر شدن خودمون کارهامون هم بزرگ شد به غیر از کارهای گرافیکی و چاپی، غرفه سازی نمایشگاهی، ساخت فیلم و تیزر و در آخر بازاریابی دیجیتال هم به کارهامون اضافه شد.

اُرنا دنبال چیست؟ (یا همونی که بهش می گن ماموریت سازمانی)

ما تلاشمون اینه که بتونیم ابزارهای بازاریابی، تبلیغاتی و فروش مناسب و علمی را برای کارفرمایانمان طراحی و پیاده سازی کنیم تا با درست مصرف کردن منابع محدود مالی بیشترین بازدهی را ایجاد و به رشد کسب و کارشون کمک کرده باشیم.

ماموریت اُرنا
چشم انداز اُرنا

رویای اُرنا چیست؟ (یا همونی که بهش می گن چشم انداز سازمانی)

ما تلاش داریم تا «آژانس مهندسی تبلیغات و بازاریابی اُرنا» آنقدر کارهای خوبی انجام داده باشه که به غیر از کشور خودمون با اقتدار کارهای تبلیغاتی و بازاریابی شرکت های ایرانی و خارجی را در کشور های همسایه و به اصطلاح خاور میانه انجام دهد.

به کجا می رویم چنین …. ؟

ما اصول اولیه ای داریم، که این اصول موجب شده است از حرکت “شتابان” بپرهیزیم.

ما اُرنایی ها به سادگی، زیبایی، دوستی و اخلاق حرفه‌ای اعتقاد داریم

هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت و داشتن دانش روز است. ما با مطالعه کردن، تحقیق کردن همیشه خودمون رو به روز نگه می داریم تا بتونیم بهترین راهکار و پیشنهاد رو به مشتریانمان عرضه کنیم تا اونها هم همیشه یک قدم جلوتر باشند.

سعی می کنیم درست بفهمیم و درست درک کنیم با مشتریانمان همراه باشیم و راز دار تمامی اینا باعث می شوند که کارفرمایانمان از کیفیت خدمات ما و خرجی آن رضایت کامل داشته باشند

همه ما در ارتباط با فرایندهای سازمانیمان مسئول هستیم. مسئول همه ورودیها، خروجیها و نتایج سازمانی. ما از یکدیگر و از شما به عنوان مشتری و شریکمان حمایت می کنیم. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب و کارمان اتفاق می افتد می باشیم. ما هیچگاه کسی را سرزنش نمی کنیم و مسئولیت همه موارد را در سازمانمان به دوش می گیریم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند.

اُرنا نتیجه گراست و تمام کننده کارها. واقعیت این است که بدون نتیجه نهایی حتی اگر پیشرفت پروژه ۹۰ درصد هم باشد برای کسی فایده‌ای ندارد. ما پروژه‌هایمان را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم. هیچوقت و هرگز

آهسته، اما پیوسته….

نیازهای مشتریانمان را بررسی می کنیم، آن ها را با توانایی‎ها و مهارت‎هایمان تطبیق می دهیم و راهکارهای خود را تقویت می کنیم و یا بدنبال راهکارها و مهارت های جدید هستیم.

آهسته اما پیوسته ...

چه راهکارهایی برای چه کسانی ارائه می دهیم؟

تاکنون مشتریان فعال درحوزه های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره مند گردیده اند.

ما معتقدیم، هر کسب و کاری، نیازهای خاص خود را دارد و گاهی این نیازها، مانند نیازهای اولیه هر انسان، می تواند مشترک باشند، گاهی نیز این نیازها، از کسب و کاری به کسب و کار دیگر، مانند اثر انگشت ما، متفاوت است.

از طرفی، شرکت ها، گاه با بودجه های کلان خود نمی دانند چه کنند، گاه هم کسب و کارهای محلی و کوچک، نمی دانند با چه میزان حداقلی سرمایه می توانند در این بازار، رقابت پذیری خود را حفظ و ارتقا دهند.

پس با ما در تماس باشید تا ما راهکاری به شما ارائه دهیم.

با یک تماس شروع کنیم؟