خدمات بازاریابی ویدیویی

0%
تا 54 درصد آگاهی از برند خود را افزایش دهید.
0%
تا 80 درصد افزایش فروش محصولات/خدمات شما
0%
در 59 درصد مواقع اولویت مشتریان با ویدیو است
0%
قریب به 60 درصد رقبایتان از ویدیو برای معرفی خود استفاده می کنند.

بازاریابی ویدیوئی یکی از انواع بازاریابی دیجیتال و اینترنتی می‌باشد که با استفاده از محتوای ویدیوئی برای ارتقا یک نام تجاری، محصول و یا هرگونه خدمات استفاده می‌شود؛ هر برندی نیاز به یک استراتژی بازاریابی ویدیوئی دارد.

این امر از گذشته در بازاریابی محصولات، خدمات و برند شرکت و سازمان های بزرگ و کوچک بسیار حائز اهمیت بوده است. آنچه در دنیای مدرن امروز تغییر کرده، سلایق مخاطب در محتوای ویدیوئی و میزان اهمیت بازاریابی ویدیوئی در پلتفرم ها و کانال های متنوع می باشد

محتوای ویدیوئی امروزه می تواند کاربردهای متنوعی داشته باشد. ایجاد سرگرمی، معرفی یک محصول/خدمت جدید و راهنمایی مشتریان در مراحل مختلف ارتباطشان با سازمان، تنها گوشه ای از کاربردهای بازاریابی ویدیوئی در دنیای مدرن می باشد.

شرکت اُرنا با ارائه خدمات بازاریابی ویدیوئی و نیز تیزرهای صنعتی، به شرکت ها و سازمان ها، کمک می کند تا به معرفی برند و محصولات/خدمات خودشان به مشتریان، بپردازند و ارتباط بهتری با مخاطبین خود ایجاد کنند.

در ادامه می توانید برخی از نمونه کارهای ما را مشاهده کنید

تیزرهای تبلیغاتی طراحی شده برای مشتریانمان

تیم تصویربرداری به همراه تیم طراحی گرافیک اُرنا، یک ترکیب عالی از ایده، خلاقیت و جذابیت را برای ویدیوهای شما رقم می زنند.

همین حالا برای یک مشاوره رایگان 1 ساعته با ما تماس بگیرید.